Один працював у НКВС, а другий у КДБ: Путін на параді в Москві оточив себе “фейковими” ветеранами (фото)

Кремлівський диктатор Володимир Путін на параді 9 травня в Москві сидів по сусідству з “безпечними” ветеранами – один був співробітником НКВС, а другий – КДБ. Ці пенсіонери безпосередньо в бойових діях Другої світової війни участі не брали.

Російські ЗМІ з’ясували, що праворуч від Путіна сидів 98-річний Юрій Двойкін. “Агентство” пише, що цей колишній НКВСних боровся з підпіллям в Україні, – пише OBOZREVATEL.

У 1942 році він записався в армію добровольцем, але на фронт так і не потрапив. Після закінчення школи снайперів, у 1944 року, його у складі НКВС відправили до Львівської області “виконувати операції з ліквідації націоналістичного підпілля” на заході України.

НКВСшник Юрій ДвойкінЖиве Двойкін у Хімках. В інтерв’ю росЗМІ він раніше хвалився, що вбивав українців.

“Ми мало знали про бандерівців у той час… Ми зачищали весь регіон від націоналістів, ловили в лісах, покинутих хуторах”, – згадував НКВСник про те, чим займався під час служби.

Він схвалив повномасштабне вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року. Пенсіонер сказав, що тепер у Росії ворог той самий – “націоналіст”, і на тій же території.

Другий фейковий ветеран, який сидів ліворуч від диктатора, також не воював проти фашистських військ. Це Геннадій Зайцев, який брав участь у придушенні “Празької весни”.

Зайцев народився в 1934 році. Тільки в 1953-у його призвали на строкову військову службу, після чого він залишився в армії, потрапив до військ МДБ – в окремий полк спеціального призначення, який охороняв Кремль. У 1959-у почав служити в КДБ.

У 1968 році Зайцев брав участь у введенні радянських військ до Чехословаччини для придушення протестів. Він керував групою 7-го Управління КДБ СРСР в операції “Дунай”. Під його керівництвом було захоплено будівлю МВС у Празі. У 70-х Зайцев очолив створену Юрієм Андроповим групу “А” (“Альфа”).

Колишній співробітник КДБ Геннадій Зайцев

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини