Найбільший літак у світі було знищено росіянами через службову недбалість.
Екс-керівнику держпідприємства «Антонов» Сергію Бичкову оголосили про підозру за недбалість, яка спричинила знищення найбільшого літака України та світу АН-225 «Мрія». Літак можна було евакуювати до Німеччини, проте відповідного розпорядження Сергій Бичков не надав.
Про це повідомили у прес-службі Офісу Генпрокурора у середу, 5 квітня, пише Zahid.net Через неналежне виконання своїх обов’язків Бичков не наказав завчасно евакуювати «Мрію».
«За даними слідства, екскерівник держпідприємства з 30 січня по 24 лютого 2022 року неналежно виконував свої службові обов’язки щодо забезпечення збереження майна. Внаслідок цього транспортний літак АН-225 “Мрія” своєчасно, до початку повномасштабного військового вторгнення РФ на територію України, не було транспортовано з небезпечної зони – аеродрому АТП “Антонов” у Гостомелі Київської області. В результаті обстрілів військовослужбовцями держави-агресора повітряне судно було знищено. Державі завдано майже 8,5 млрд грн збитків», – повідомили у прес-службі Генпрокурора.
За даними слідчих, Сергій Бичков достеменно знав про припинення страхового покриття на це повітряне судно та свідомо не забезпечив передислокацію літака в безпечне місце. Евакуювати «Мрію» можна було до німецького аеропорту в Лейпцигу.
Сергію Бичкову повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 ККУ (службова недбалість). Йому загрожує позбавлення волі до п’яти років з неможливістю займатися певною діяльністю протягом трьох років.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!