На початку 2023 року українські партнери з ЄБРР, Швейцарії та США запровадили ініціативу допомоги українському бізнесу, який через війну в Україні змушений був релокуватися в безпечніші регіони.
Якщо релокація відбулася з початку повномасштабного вторгнення, партнери готові відшкодувати до €30 000 витрат. А враховуючи, що після 24 лютого 2022 року багато підприємств поспішили перебратися якомога «західніше», можливість отримати компенсацію видається вельми привабливою.
Для отримання одноразової виплати компанія зобов’язана відповідати кільком критеріям:
- Переїзд ПІСЛЯ 24 лютого 2022 року
- До 500 працевлаштованих працівників
- Оборот до €50 млн за попередній рік або загальні активи до €45 млн
- Частка українських власників — не менше 50%
Залишити заявку можна на сайті form.jotform. Але враховуйте, що пропозиція обмежена як за часом, так і за фінансами. Не всі зможуть отримати відповідну компенсацію. Тому рекомендуємо не відкладати, а залишити заявку якомога швидше. Ви в будь-якому разі нічого не втрачаєте.
Що стосується допомоги в релокації або компенсації приватним особам, тут ситуація трохи складніша — для них ця пропозиція неактуальна. Але деякі компанії сьогодні всіляко сприяють співробітникам у цьому питанні. Наприклад, студія game-розробк ua1, що займається створенням ігор і розробкою геймплея, організовує переїзд персоналу з київського офісу в офіс на Мальті. За час війни таким чином на Мальту виїхало понад 20 співробітників UA1 із сім’ями.
Наразі в компанії UA1 Lviv Games відкриті такі вакансії з можливістю релокації на Мальту:
- Assistant Art Manager
- Associate Producer
- Outsource Manager
- Senior Producer
- Game / Level Designer
- Старший дизайнер ігор / рівнів
- Технічний дизайнер
- Аніматор
- Senior Technical Animator
Нові співробітники можуть самостійно обрати, в якому офісі хочуть працювати — у Києві чи на Мальті. При цьому компанія не тільки забезпечує фахівця робочим місцем, а й сприяє пошуку житла в місті Сліма, де розташований офіс.
У такий спосіб UA1 допомагає українським IT-фахівцям та їхнім родинам максимально комфортно переїхати за кордон і при цьому підтримує вітчизняну економіку. Адже компанія офіційно оформлена в Україні з 2021 року і повною мірою виплачує податки. Тож якщо у вас є досвід гейм-розробки та ви плануєте релокацію, працевлаштування в UA1 Lviv Games може стати хорошим варіантом. Розгляньте відкриті вакансії на сайті та зв’яжіться з представником компанії для уточнення деталей.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!