Буданов назвав кількість солдатів РФ, які воюють в Україні, і розповів, скільки “Калібрів” лишилося в окупантів

Українська розвідка знає чисельність російського окупаційного контингенту на території України. За оцінками Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у нашій країні перебуває приблизно 326 тисяч російських окупантів.

Про це в інтерв’ю The Washington Post заявив голова ГУР Кирило Буданов. Він також розповів, скільки у Росії залишилося ракет великої дальності “Калібр”, – пише Оbozrevatel.

Як пише видання, під час розмови Буданов випромінював упевненість у достовірності даних, отриманих українською розвідкою. Зокрема, для керівництва України не є секретом ні чисельність окупаційних військ на території нашої держави, ні запаси ракет великої дальності у держави-агресора, що практично вичерпалися.

“Він настільки впевнений у своїх розвідданих, що час від часу відкриває папку, щоб навести точні цифри – “приблизно 326 000 російських військовослужбовців” зараз воюють в Україні або що в Росії залишилося лише 9% запасів ракет великої дальності “Калібр”, – зазначають журналісти видання.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини