Бенедикт Камбербетч та Джуд Лоу допомогли зібрати 4 мільйони гривень для України

Британські актори Бенедикт Камбербетч та Джуд Лоу приєдналися до збору коштів на автомобілі швидкої допомоги для українських медиків. Вони виступили на благодійному вечері у Великій Британії й допомогли зібрати 4 мільйони гривень.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, посольства Естонії та України у Великій Британії організували благодійний вечір, на якому зібрали на три карети швидкої допомоги, передає 24 канал.

Бенедикт Камбербетч та Джуд Лоу приєдналися до збору коштів на карети швидкої допомоги для України

З закликом підтримати ініціативу на події виступили актори Бенедикт Камбербетч та Джуд Лоу. Вдалося зібрати 90 000 фунтів стерлінгів (4 мільйони гривень, – 24 канал), і, як наслідок, – до нас прибули цілих три такі автомобілі!, – написало Міністерство охорони здоров’я України у фейсбуці.

Міністерство наголосило, що ці машини пристосовані до роботи у важких умовах і зможуть проїхати й врятувати життя там, де звичайні авто не впоралися б: “Дуже приємний і дуже важливий подарунок!”.

“Дякуємо братній Естонії, Estonian Embassy in London та всім друзям України за те, що не втомлюються допомагати. Окрема подяка Міністерству закордонних справ України / MFA of Ukraine та Embassy of Ukraine to the UK – життя, які врятують ці “швидкі”, будуть врятовані завдяки вам!”, – доповнило воно.

Нагадаємо, нещодавно Лієв Шрайбер анонсував збір коштів на закупівлю генераторів українським медикам. Він записав відео зі зверненням до своїх підписників та жителів США, в якому наголосив, що Росія завдала найсильнішого удару по енергосистемі України. Українці залишилися без світла, води, тепла, інтернету та мобільного зв’язку.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини