Заморозити війну на 4 місяці: експерти пояснили, навіщо Путіну блекаут в Україні

На думку експертів, головна ціль блекауту в Україні – тиск на населення та владу.

Створення росіянами блекауту – це прояв і лютої ненависті, і переслідування іншої цілі. Про це в коментарі  розповіли військові експерти, – пише ТСН.

“Ціль дуже проста – занурити українців взимку в холод та голод, – каже військовий експерт Петро Черник. – Росіяни розраховують на те, що українці вийдуть на бунти та будуть тиснути на уряд і президента, щоб останні сідали з Російською Федерацією за стіл переговорів. Все просто. Воєнним шляхом подолати нас не можуть, тому застосовують класичний терор примусу населення до переговорів. Не армії. Вони ніколи нас не розуміли, з часів татаро-монгольської орди. Ми не один народ. Ми – європейці, вони – азіати. Однозначно вони не досягнуть своєї мети, тому що вони не розуміють нас”.

Інший експерт, військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко так пояснює дії окупантів:

“Давайте подивимося на те, коли почалися удари по інфраструктурі цивільного значення? Саме 10 жовтня, одразу після того, коли було призначено командувачем російського угруповання окупаційних військ в Україні генерала Суровікіна. Він завжди використовував елемент терору проти цивільного населення як основну тактику та стратегію для переваги. Він використовує ту тактику та стратегію, на якій він навчений. Це не якась тактика в зоні бойових дій, це не маневри, це не хитрощі стратегічного рівня. Це виключно терор проти населення”.

За словами Коваленка, сенс знищення інфраструктури – тиск на цивільне населення.

“Росіяни намагаються зробити так, щоб саме населення почало тиснути на владу України. Щоб влада йшла на переговори з російськими окупантами на умовах Росії. Саме тому вони будуть продовжувати здійснювати такі дії, удари по критичній інфраструктурі, поки у них буде така можливість. Але це не вирішує тактичних і стратегічних задач, це не можливість здобути перемоги в зоні бойових дій. Ціль – тиснути”, – каже експерт.

До цього Коваленко додає: “За рахунок переговорів їм потрібно заморозити конфлікт на 3-4 місяці або більше. Для того, щоб накопичити сили та розпочати нову хвилю масштабного вторгнення. Навесні, влітку. Зараз у них не вистачає сил та засобів, щоб тримати оборону, не кажучи вже про наступ. Така стратегія”.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини