Багатьох забрали швидкі: більшість звільнених полонених мали важкі поранення

Україна 3 листопада повернула з російського полону 107 військових. Більшість захисників мали важкі поранення.

Про це розповів очільник Офісу Президента Андрій Єрмак. Він зазначив, що звільнити вдалося 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта, передає 24 канал.

Звільнені захисники мали поранення

Єрмак розповів, що 3 листопада вдалося повернути з російського полону бійців ЗСУ, ВМС, ТрО, ДПСУ, НПУ, ДССТ, нацгвардійців та 74 воїнів, які захищали “Азовсталь”. Деякі з них летіли вертольотом у Маріуполь як добровольці, щоб рятувати життя і воювати за місто.

“Ми повернули додому багатьох поранених у боях. Зокрема, нам вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, із “Азовсталі”, хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла”, – додав голова ОП.

Він зазначив, що серед звільнених бійців є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, а також з інфікованими ранами.

“Також є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії. Чимало з наших хлопців зазнали поранень ще у березні. Держава зробить все необхідне, щоб допомогти кожному з них”, – заявив Єрмак.

Він подякував Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за якісну роботу та всій команді, яка займається обмінами військовополонених.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини