Вищий антикорупційний суд у понеділок, 31 жовтня, заарештував колишнього голову Державної фіскальної служби Романа Насірова, підозрюваного в отриманні хабара в 722 млн грн від мільярдера Олега Бахматюка.
Як повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Telegram, Насірова заарештували до 17 грудня 2022 року з альтернативою застави в 523,2 млн грн. Якщо він внесе заставу, то має прибувати за першим викликом детектива, прокурора і суду, не залишати Київ без їхнього дозволу, повідомляти про зміну місця проживання та роботи, здати закордонний паспорт, носити електронний браслет тощо, передає НВ.
За версією правоохоронців, Насіров у 2015—2016 роках за допомогою свого радника отримав понад 722 млн грн хабара за відшкодування ПДВ компаніям аграрного холдингу Олега Бахматюка в прискореному режимі.
Як повідомляє в Telegram Центр протидії корупції, під час розгляду клопотання НАБУ і САП прокурор повідомив, що Насіров має громадянство Великої Британії та дві квартири в Лондоні, а при обшуку в нього знайшли заяву на репатріацію в Ізраїль. Також дружина Насірова з дітьми перед початком повномасштабного вторгнення РФ виїхала з України в Ізраїль, а сам він під час воєнного стану п’ять разів виїжджав за кордон.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!