Ердоган має намір найближчим часом зібрати Зеленського та Путіна на зустріч у Туреччині

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган хоче провести спільну зустріч із Володимиром Зеленським та російським диктатором Володимиром Путіним у Туреччині.

Ердоган вважає, що це необхідно для радикального вирішення кризи, адже війна Росії проти України має наслідки, які стосуються і самої Туреччини. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, пише Habertürk, – пише ТСН.

“Усі були свідками того, що Туреччина докладала всіх зусиль, щоб не допустити війни, а потім завершити її миром. Враховуючи, що Росія й Україна виробляють більше третини світового виробництва зерна, відправлення українського зерна у світ через нашу країну є критично важливою подією для людства”, – зазначив Ердоган.

За його словами, сьогодні влада Туреччини продовжує докладати зусиль щодо досягнення збалансованого, мирного, орієнтованого на рішення в розумінні нашої країни позитивного результату.

“У Сочі я мав можливість детально обговорити з Путіним відносини між двома країнами та українську війну. Ми їздили до України за участі генсека ООН для зустрічі із Зеленським. Наша мета – зібрати Путіна та Зеленського в Туреччині для радикального вирішення кризи”, – наголосив Ердоган.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини