У Маріуполі партизани виманили та підірвали патруль окупантів, – радник мера

У тимчасово захопленому військами Росії Маріуполі партизани вночі підірвали патруль російських окупантів. Один загарбник потрапив до лікарні, інший – загинув.

Про це повідомив радник законного мера міста Петро Андрющенко на своєму каналі в Telegram. Інцидент стався близько другої години ночі в районі вулиці Коцюбинського, 5, – пише Оbozrevatel.

Він розповів, що рух опору повідомив окупантам, що на цьому місці нібито ховаються військові українського полку “Азов”, яких дуже бояться загарбники.

“Підсумок – один окупант мінус нога і в Донецьку лікарню. Один окупант співає з Кобзоном”, – додав Андрющенко.

За його словами, загарбники підірвалися на власних мінах, яких багато у тій зоні, однак сапери їх ігнорують.

“Доігнорувалися, а ми скористалися. Опір Маріуполя передає чергове вітання ворогам і вже не натякає, а стверджує – відплата вже тут”, – зазначено в повідомленні.

Скриншот повідомлення Андрющенко Time у Telegram

Раніше повідомлялося, що у Маріуполі зростає рух опору російській окупації. У захопленому місті влаштували сміливу акцію, в межах якої активісти сфотографувалися з українським прапором на тлі зруйнованих російськими агресорами будівель.

На синьо-жовтому полотні напис “Маріуполь – це Україна”, а також слова нашого національного гімну.

Раніше Андрющенко повідомив, що російський диктатор Володимир Путін наказав своїм військам на Донеччині вийти на кордони області до 15 вересня. Тому знову оновилася підготовка до “референдуму”, проте поки що вона безуспішна.

“Почалися масові обдзвони всіх із запитанням, чи планують люди голосувати. Проте дата не оголошується, відповідають, що повідомлять додатково”, – додав радник міського голови.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини