У Львові скасували традиційне загальноміське освячення води на площі Ринок

Через збільшення динаміки захворюваності на COVID-19 у Львові скасували традиційне освячення води. Аби уникнути великого скупчення людей, отці проведуть чин освячення з самого ранку 19 січня.

Набрати освяченої води можна буде упродовж дня. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради, передає “Еспресо.Захід“.

“Ми є свідками того, що нове цунамі цієї пандемічної вірусної інфекції охоплює дедалі більше Україну і, зокрема, наше місто Львів. Але ми розуміємо, що все ж таки, свято Богоявлення відбудеться, Богослужіння звершуватимуть у храмах. Розумію, що буде потреба у багатьох з нас набрати освяченої йорданської води. Думаю, що це можна буде зробити – храми є відкриті протягом цілого дня. Також буде освячено воду біля нашої міської ради. Таким чином, можна спокійно собі прийти і, зберігаючи соціальну дистанцію, дотримуючись усіх вимог, набрати собі води”, – так пояснив рішення міста капелан Львівської міської ради, о. Павло Дроздяк.

Цьогоріч чин водосвяття, згідно з графіком, очолить єпископ Української єпархії Вірменської апостольської Церкви Маркос Оганесян. З 11.00 год до кінця дня всі охочі зможуть набрати необхідну кількість освяченої води. Її вистачить усім.

Нагадаємо, на площі Ринок традиційно мало бути щорічне освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини