У Польщі український заробітчанин “спустив” у стриптиз-барі 800 тис. грн: каже, що нічого не пам’ятає

фото: Depositphotos

Український заробітчанин у Польщі на ім’я Петро витратив за вечір стриптиз-клубі Варшави 120 тисяч злотих (що за нинішнім курсом – 806 404 грн). Однак він навіть не пам’ятає як та на що “спустив” майже всі свої заощадження.

Як пише Mukachevo.net, чоловік розповів, що того вечора він гуляв та випивав разом із друзями і коли вони проходили повз go-go клуб, дівчата, що стояли поруч, запросили їх провести час у їхньому закладі.

Через деякий час Петра нібито запросили до VIP-зали, а що було далі він не пам’ятає. Лише те, що йому весь час підносили банківський термінал, що він вводив пін-код, однак, які суми там фігурували, він не розумів. Заробітчанин припустив, що йому могли щось підсипати в напій.

“Майже всі гроші, що були у мене на рахунку, зникли. Залишилося лише 400 злотих”, – наголосив чоловік.

Він звернувся в прокуратуру, однак там відмовилися порушувати справу, а суд відхилив апеляцію. Зазначається, що камери відоспостереження зафіксували, що чоловіка ні до чого не примушували і складу злочину не було.

“І навіть якщо в цій ситуації постраждалий перебував у нетверезому стані, він несе відповідальність за свої дії”, – пояснила представниця Окружного суду у Варшаві.

Водночас Національна прокуратура веде розслідування щодо порушень у go-go клубах по всій Польщі, тому заробітчанин сподіваєься, що після розголосу його історії відгукнуться інші постраждалі, а йому вдасться повернути хоча б частину коштів.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини