“Мені соромно, коли лідери громадської думки починають говорити в обличчя президенту” – Мосейчук посварилася з Бутусовим через президента

Під час президентського прес-марафону відбулась перепалка між журналістом Юрієм Бутусовим та тележурналісткою “1+1” Наталією Мосейчук.

Юрій Бутусов зазначив, “що президент знущається над державою, замість прийняття державних рішень”, передає видання Коментарі. На це президент відповів. Володимир Зеленський назвав свого гостя “цікавою людиною”. Журналістка перебила Юрія Бутусова та закликала його не продовжувати цей тренд. Вона сказала:

“Я не можу підтримати цей тренд. Мені соромно. Мені соромно за це все.Коли лідери громадської думки починають говорити в обличчя президенту. Мені соромно за те, що відбувається в державі. Я бачила виступи Тоні Блера, прем’єра Великобританії, я бачила виступи Альберта Гора. Вони говорили про екологію, про освіту, а ми говоримо про чорт зна шо.. Наталка Мосейчук продовжила свій діалог далі: ” І мусимо жити в цій прекрасній і нещасній країні. А я хочу жити в іншій країні. Я не хочу, щоб Володимир Зеленський продовжував риторику “Стадіон так стадіон”, я не хочу цієї боротьби з Порошенком, вона обридла всім. Країна валиться. Треба розуміти це відчуття”.

Тим часом журналістку знову перебив Юрій Бутусов. Він продовжив звинувачувати владу в провалі операції з вагнерівцями. Зокрема, він сказав:

“Хто відповість за провал операції. Сидить людина і з посмішкою несе повну чуш, про яку він не дав показів. Він просто нахабно бреше… Володимир Зеленський теж долучився до палкої дискусії під час заходу. Він сказав: “Ви зараз говорите з Президентом. Припиніть цю риторику, ви розмовляєте з народно обраним Президентом, законно обраним Президентом України. Ви не на площі за гроші з плакатом. Ви сидите тут. Вас запросили, як Лідера громадської думки.. Ви запитали, я вам відповів, ви продовжуєте всіх перебивати, ви кажете, я повинен надати покази якісь давати. Я відповів зрозуміло”.

Після цього координатор заходу передав слово журналістці Мосейчук.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини