Львівські медики рятують матір трьох маленьких дітей: її сім’я відмовилася вакцинуватися від коронавірусу (фото)

У Львові другу добу рятують життя 40-річної жінки з тяжким перебігом коронавірусної хвороби COVID-19 – за цей час її двічі повертали до життя. Вона перебуває у критичному стані з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень.

При цьому львів’янка є не вакцинованою, і уся її родина виступає проти щеплень від коронавірусу, розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Наталія Матолінець у відеозверненні, опублікованому у Facebook гендиректором закладу Олегом Самчуком, – пише Оbozrevatel

За словами лікарки, жінка має трьох дітей, найменшій дитині – у межах одного року. Водночас уся її родина виступає проти вакцинації, незважаючи на те, що троє з них нині також хворіють на коронавірус.

Жінка перебуває у критичному стані

“Вона є у критичному стані, з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень через коронавірусну інфекцію. Пацієнтка, вся її родина, батьки, сестри – активні противники вакцинації. На сьогодні у сім’ї троє людей – хворі на COVID-19, але жінка, що перебуває у нашій лікарні, – в критичному стані. Ми двічі її реанімували, двічі вертали з того світу”, – розповіла Матолінець.

Наталія Матолінець

Вона висловила упевненість, що цій жінці могла допомогти вакцинація від коронавірусу. Вакциновані пацієнти, за словами лікарки, також хворіють, але перебіг хвороби значно легший.

Жінка має трьох маленьких дітей

Вона закликала всіх робити щеплення, оскільки ситуація з COVID-19 в Україні щоденно погіршується – лікарі падають з ніг, а українці втрачають рідних.

“Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних, поки ви все ще думаєте вакцинуватися чи ні. Вакцинація може врятувати ваше життя, навіть, коли ми безсилі”, – написала Матолінець у Facebook.

Скриншот

Водночас Самчук додав, що у коронавірусній реанімації закладу нині перебувають 50 пацієнтів у критичному стані. За його словами, такий показник є рекордом із початку пандемії. Усі пацієнти – не вакциновані.

“Такого ще нiколи не було. І це дуже страшно, бо світла в кінці тунелю невидно. Серед пацієнтів у реанімації жодного вакцинованого! Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів у COVID-стаціонарі”, – зазначив Самчук.

У реанімації перебувають 50 осіб

Він закликав українців вакцинуватися й не лишати лікарів можливості їх рятувати.

“Лікарня – не гумова. Лікарі – не всесильні. Вакцинуйтеся! Інакше може настати неспроможність медичної системи. Не лишайте нас можливості вас урятувати!” – наголосив лікар.

 

Додавайте "Про Львів" у ваші джерела Google Новини