Українська диригентка похвалилася, що Barbie-диригентку створили на її честь ексклюзивно до виставки “Мрійники та винахідники”.
Про це Оксана Линів написала у мережі, передає видання Букви.
Диригентка Оксана Линів очолить один із провідних театрів Італії – Муніципальний театр у Болоньї. Уродженка Львова, Линів стала першою жінкою за всю історію існування театру, заснованого у 1763 році, яка була запрошена на цю високу та відповідальну посаду.
“Це безпрецедентний приклад зламу як гендерних стереотипів у класичному консервативному музичному середовищі, так і визнання українських митців на світовому рівні”, – наголосили в посольстві України в Італії.
Також, минулого року Оксана Линів стала першою жінкою-диригенткою найпрестижнішого оперного фестивалю світу у німецькому Байройті за 145 років його існування.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!