Кузьмі Скрябіну виповнилося б 53 роки: сім мудрих і зворушливих цитат музиканта

Сьогодні, 17 серпня, український музикант Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма Скрябін, міг би відзначити свій 53-й день народження. Він загинув шість років тому в аварії, повертаючись з Кривого Рогу, де проходив концерт його гурту.

У пам’яті мільйонів українців Скрябін залишився прямою, чесною, мудрою і доброю людиною, який вважав за краще відкрито говорити про все, що думав, і ніколи не зраджував своїм переконанням. У день народження Кузьми редакція пропонує своїм читачам згадати найяскравіші цитати артиста, – пише OBOZREVATEL .

Андрій Кузьменко загинув шість років тому

Більше нічого не вмію, як римувати слова і під музику викладати якісь ідеї. Часом вони мудрі й глибокі, а часом – поверхові та ржачні. Але в них завжди є суть.

Фотографія з дошки пошани в музичній школі, 3 клас

Любов я визначаю для себе як стан максимально комфортного перебування з однією людиною довгий час, в ідеалі – до самого кінця.

Андрій Кузьменко у 8 класі

Мій дім – єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.Армійське фото Кузьми Скрябіна

У мене завжди один і той же стиль: джинси, куртка, спортивне взуття або кросівки. Головне, щоб було легко, зручно. І в повсякденному житті, і на зйомках, і на концертах. Чесно скажу: я жмикрут! Нелегко розлучаюся з грошима, тому що вони мені непросто даються. Для дому та сім’ї не шкода, а для себе, на шмотки – шкода. Що я, нарцис або альфонс, щоб наряджатися?

Кузьма Скрябін (у центрі фото) з друзями

Політики – люди з інакшої планети, вони закони придумують для нас, щоб нас, як отару, тримати в якомусь периметрі.

Кузьма Скрябін під час концерту в Кривому Розі, 26 жовтня 2014 року

Чим більше хочеш від життя – тим менше воно дає тобі.

Кузьма Скрябін після церемонії нагородження українських виконавців "Золоті пісні року" в Києві, 20 грудня 2008 року

Я зненавидів політиків, тому що це лицеміри. Я зненавидів Росію, до якої завжди ставився толерантно. Я ніколи в житті не поїду в Крим. Для мене, то є зрада з боку Криму. Ніби взяли і вивернули назовні старі солдатські кальсони.

Андрій Кузьменко на презентації проекту "Пающіє труси" у Львові, 13 березня 2008 року

 

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!