Відомий піаніст Єгор Грушин зіграє концерт на даху

15 серпня запрошуємо вас на затишну терасу !FESTrepublic послухати сучасну українську неокласику від Єгора Грушина! Особливий концерт видатного композитора і піаніста у супроводі талановитих музикантів подарує незабутні враження. Фортепіано, перкусія та струнні інструменти об’єднаються, щоб створити унікальну атмосферу

Спеціальна програма концерту присвячена 10-річному творчому ювілею композитора. Тож будуть найкращі твори у фірмовому стилі автора – modern classical. Це музика, насичена різноманітними мелодіями та сповнена приємних гармоній. Вона відроджує витрачені життєві сили, дарує душевний відпочинок і налаштовує на світле й прекрасне.

За плечима Єгора Грушина – понад 400 яскравих виступів, 5 альбомів, збірка фортепіанних творів (записана шведським лейблом), «живий» альбом. Композитор створив саундтреки до українських фільмів і серіалів, а також увійшов до ТОП-100 найбільш впливових людей Львівщини у 2016 році.

Квитки можна замовити просто зараз за посиланням: https://cutt.ly/WcNHwht

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!