Суд остаточно визнав Василя Вірастюка переможцем на виборах у Раду

Велика палата Верховного Суду визнала законним рішення Центральної виборчої комісії про перемогу на виборах в окрузі №87 до Верховної Ради Василя Вірастюка, який балотувався від “Слуги народу”. Водночас рішення суду про скасування протоколу ЦВК анульовано.

Про це повідомила громадянська мережа “Опора”. Пізніше інформацію підтвердили і на офіційній сторінці ЦВК в Facebook, – пише Оbozrevatel.

“Велика Палата Верховного Суду підтвердила правомірність дій і рішень ЦВК. Суд залишив в силі протокол ЦВК про результати виборів в ОВО №87 (та пункти 1-2 постанови Комісії від 19 травня 2021)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Верховний Суд скасував протокол Центральної виборчої комісії про встановлення результатів проміжних виборів народних депутатів України в окрузі 87 та визнання Василя Вірастюка обраним депутатом від партії “Слуга народу”.

Водночас президент України Володимир Зеленський сказав, що Вірастюк законно переміг на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 в Івано-Франківській області.

 

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини