Збірна Львівської області виборола золото на чемпіонаті України з армспорту

Чемпіонат України є відбірковим етапом до збірної команди, яка представлятиме Україну на чемпіонаті Європи у травні.
Фото: sport.loda.gov.ua

ФОТО: SPORT.LODA.GOV.UA

На Тернопільщині завершився чемпіонат України з армспорту. Золото змагань у загальнокомандному заліку виборола збірна Львівщини, повідомляє Управління молоді та спорту ЛОДА, – пише Твоє місто.

Загалом, за національну першість змагались 236 спортсменів з різних куточків України.

Львівська команда складалася з 19 спортсменів. Абсолютною чемпіонкою змагань у вазі 50 кг стала Анна Гранатова. Вона виборола перше місце у боротьбі і на ліву, і на прав руку. Серед жінок віце-чемпіонками стали Ганна Сидорович у вазі 55 кг та Марія Клименко у ваговій категорії 65 кг.

Серед чоловіків не було рівних Богдану Слоцькому. Золото змагань він виборов у боротьбі на праву і на ліву руку у вазі 85 кг. Чемпіоном України також став Гліб Обожда у вазі 75 кг у боротьбі на ліву руку та Микола Бурко у вазі до 65 кг. У боротьбі на ліву руку медалі також вибороли Микола Бурко, срібло у вазі 65 кг, Роман Синейко, бронзу у вазі 80 кг.

Бронзу змагань у боротьбі і на праву, і на ліву руку виборов Роман Рудницький у вазі 90 кг. У боротьбі на праву руку у цій ваговій категорії віце-чемпіоном став Роман Звізло. Бронзові винагороди вибороли Михайло Фурда у вазі 55 кг та Віталій Гайдучок у вазі 110 кг.

Серед ветеранів абсолютним чемпіоном став Роман Рудницький, який переміг і в боротьбі на праву, і на ліву руку. Бронзу виборов Максим Красільников у вазі 80 кг у боротьбі і на праву, і на ліву руку.

Чемпіонат України є відбірковим етапом до збірної команди, яка представлятиме нашу державу на чемпіонаті Європи. Він запланований на травень та відбуватиметься в Литві.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини