У медзакладах України забезпечено киснем 60 тис. ліжкомісць для хворих на коронавірус, тому країна готова до третьої хвилі пандемії.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 10 березня, передає Espreso.
“Медична система України готова до третьої хвилі. Процес посилення її спроможності не зупинявся від початку пандемії. На сьогодні ми забезпечили підведеним киснем 60 тисяч ліжкомісць — це один із найвищих показників у Європі”, – наголосив він.
Шмигаль зазначив, що наразі в Україні з’явився ще один механізм протидії пандемії.
“Це вакцинація. Чим більше людей отримуватимуть вакцину, тим швидше ми зможемо пройти період коронакризи та не обтяжувати країну посиленими карантинними обмеженням. Україна закуповує винятково безпечні вакцини, які визнали передові країни світу. Зокрема, вакцина від AstraZeneca — Serum Institute, яка зараз є в Україні, закуповується і Канадою, і Великою Британією, й іншими провідними країнами світу”, – зауважив він.
Прем’єр також закликав українців ставати у попередню чергу вакцинації.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!