Львівські феміністки проведуть 8 березня марш на підтримку жінок

Марш відбудеться у супроводі правоохоронних органів.

У понеділок, 8 березня, у Львові пройде феміністичний марш на підтримку жінок. Його організаторки з ГО Центр «Жіночі перспективи» та учасниці закликатимуть державу відповідально ставитися до належного забезпечення прав жінок різних соціальних статусів: самотніх матерів та літніх жінок, жінок з інвалідністю, безпритульних, внутрішньо переміщених, безробітних, жінок з сільських місцевостей, мігранток, багатодітних та інших жінок з вразливих груп, передає ZAXID NET.

Як повідомили організаторки, марш розпочнеться о 13:00 біля міської Ратуші і пройде за маршрутом: площа Ринок – площа Катедральна – вул. Беринди – проспект Свободи – львівська Опера – проспект Свободи – вул. Беринди – пл. Катедральна – пл. Ринок. Наприкінці маршу відбудеться мітинг, під час якого виступити зможуть усі, хто забажає.

До участі у ході запрошують усіх охочих, яких організаторки забезпечать захисними масками. До ходи долучиться почесний консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук. Марш відбудеться у супроводі правоохоронних органів.

У Львові подібні феміністичні марші проводяться з 2009 року з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир, оголошеного ООН 8 березня у 1977 році. По додаткову інформацію щодо ходи можна звертатися за телефонами: 295-50-60, +38 067 674 07 70.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини