Станом початок лютого 2021 року одразу три партії мають підтримку, яка відрізняється в межах статистичної похибки. Фактично ці партії ділять перші місця в рейтингу.
Про це свідчать дані опитування КМІС, – пише РБК-Україна.
Відносно більше голосів отримали б партія “Європейська солідарність”, за яку віддали б свій голос 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором. Партію “Опозиційна платформа – За життя” підтримують відповідно 11,4% і 16,8%, партію “Слуга народу” – 10,5% і 15,5%.
Крім цього, четверта партія мінімально відстає від формальних лідерів (і її підтримка нижча в межах похибки порівняно з партією, що посідає формально третє місце в рейтингу). Партію “Батьківщина” підтримують 8,9% серед усіх респондентів та 13,2% серед тих, хто визначився.
Далі йдуть “Сила і честь” (відповідно, 4,3% і 6,3%) та Радикальна партія (3,5% і 5,2%). Дещо нижче прохідного бар’єру мають “Партія Шарія” (2,6% та 3,9%), “Голос” (2,5% і 3,7%) та “Українська стратегія Гройсмана” (2,1% та 3,2%).
Як зазначають соціологи, порівняно з опитуванням, який КМІС проводив 22 січня, найбільше змінилися рейтинги “ОПЗЖ” (-4,3% серед усіх респондентів і -3,9% серед тих, хто визначився) і “Слуги народу” (+2% серед усіх і +4,3% серед тих, хто визначився).
“Хоча у випадку “ЄС” рейтинг змінився на +0,6% серед усіх респондентів і +2,8% серед тих, хто визначився, але формально це зміна в межах похибки (тому в цьому випадку можна говорити лише про певну тенденцію)”, – йдеться повідомленні.
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне опитування 5-7 лютого 2021 року по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) опитано 2005 респондентів.
Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% – для показників, близьких до 10%, 1,1% – для показників, близьких до 5%.
Відзначимо, за даними опитування Центру Разумкова, якби вибори до Верховної ради проходили на початку лютого 2021 року, то 5%-ий бар’єр подолали б чотири партії. Це політичні сили, які вже представлені в парламенті.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!