«Була прив’язана до дверей перед входом в Кінг Крос» – у Львові покинули собаку біля супермаркету, залишивши записку (фото)

У Львові покинули собаку, залишивши її біля одного із торгових центрів. 

Про це повідомили волонтери у Facebook, – пише Про Львів.

Тварину прив’язали до стовпа. Власник залишив поряд із нею записку, де зазначив, що собаку звати Зірочка і вона щеплена.

Собака покусала трьох волонтерів, коли вони робили спробу забрати її до притулку.

“Знаєте, що перше прийшло в голову, коли ми побачили прив’язану біля Ашану собаку Зірку з запискою на стовпі? Не знаю чи повірите. Це було: “Дякую!”.
Дякую, що не вивезли кудись! Дякую, що не прив’язали в глибокому лісі! Дякую, що не шукали варіантів, як вбити! Дякую, що написали про щеплення! Щоправда, відносно “не кусається” виявилось, що не зовсім так. Віталій, Оксана, Іван – покусані. Мене Зірка пошкодувала!

Чесно, я не розумію тотальне заочне осуджування і прокльони чи заклики до совісті з вимогою таки залишити собі тварину, до людей, які з певних причин вирішили розлучитись з своєю твариною. Обставини може бути дві. Або людина безвідповідальний дурень. Тоді будь-які звернення до неї не мають абсолютно жодного змісту. Або ж людину змусили до цього якісь важливі серйозні обставини. Тоді також ні ці заклики, ні прокльони не допоможуть ситуації.

Так чи інакше, у цих ситуаціях вашої підтримки і допомоги потребує лише одна істота! Тварина! А прокльонами на адресу екс господаря ви їй жодним чином не допомагаєте! Швидше навіть шкодите! Ну бо навіщо нариватись на гнів ФБ у спробі врятувати тварину, якщо простіше її просто тихо прибити!?

Допомагайте тваринам! Якщо мате намір дійсно допомогти.
Початок історії Зірки багато хто вчора бачив у ФБ. Позавчора собака була прив’язана прямо до дверей під входом в Кінг Крос. НІХТО, певно з тисяч відвідувачів, не допоміг їй! (Ось тут, шановні любителі проклинати, можете висловити свою думку!). Всі “спішили” в магазин. Вчора вона виявилась прив’язаною на автобусній зупинці неподалік Ашану. І ось тут Зірка натрапила на ПЕРШУ людину у своєму житті – Агельяров Віталій! Який не поїхав додому в Стрий, а залишився з нею і не відходячи почав шукати допомогу для неї.

Деталі і процес – не буду описувати. Все – на фото. Покусані троє людей. Але собака у нас! До вечора вже трохи заспокоїлась. Не кидалась. Трохи підрикувала. Але вже акуратно збоку чи зі спини підходила нюхати, знайомитись.

І ще одне. Якщо хтось дочитав сюди. Іван! На скільки я зрозумів, лікар Швидкої. Є на фото! Хто знає цю людину? Просто передайте величезну подяку!”