“Відпочивальники у Буковелі байдужі до ціни на природний газ у 2021 році”, – львів’янин

На кожному з лижв’ярів – облаштунки, що коштують як багаторічна вартість газу.

На нині популярній у соціальних мержах світлині – черга на п’ятий витяг у Буковелі напередодні пандемійного локдауну.

Львів’янин Олег Рудницький, відомий і успішний підприємець, прокоментував це фото у Фейсбуці з місця події так:

“…Це «протест» українців проти високих тарифів і повне зубожіння, – іронізує автор. – Ціна денного абонементу на витяги до 2-х тисяч гривень. Тарілка борщику 200 грн.  Тарілка бульйончику 160 грн.  Салатик з капусти 120 грн.  Доба проживання від 2-х тисяч гривень – до 2-х тисяч доларів США.

На кожному з цих людей причандалля (шоломи, костюми, лижі, палиці, окуляри і т.д.), яке, мабуть коштує, як багаторічна вартість газу пересічного українця”.

“Наша країна найкраща, а українці непереможні. Слава Україні”, – оптимістично підсумував Олег Рудницький.

З 1 квітня газопостачання Нафтогаз України можна буде оформити майже у кожному населеному пункті

З 1 лютого за транспортування газу всі споживачі на Львівщині платитимуть майже вдвічі більше, – екскерівник Львівгазу

Нафтогаз зробить банкрутом Львівгаз збут, якщо той не зменшить ціну на газ для населення, – екскерівник Львівгазу

Львівська ОТГ може повернути собі газові мережі, щоб зменшити тарифи для населення, – екскерівник Львівгазу

Нові ставки з 1 січня 2021 року за приєднання до електропостачання на Львівщині

Пояснення такої “дорогої” поведінки обмеженої кількості людей дали інші коментатори у соціальних мережах: “За 9 днів нового року на Буковелі вже вдвічі кмітливі підприємці піднімали ціни. Проте це настільки для “зубожілого” народу виявилося ” непоміченим”, що оплачували і “най буде”. Але, якщо аналізувати, така ж картина спостерігається не лише на Буковелі. І пояснення цьому також є: обмеження в перетині кордонів, локдауни в Європі… Обирається те, що доступне. Вартість? Теж бути відвертим: для багатомільйонної країни наявність тієї кількості осіб, котрі повезли кошти на вітчизняні курорти за відсутністю альтернативи виїзду – не є чимось надзвичайним. Раніше вони “розсіювалися” по різних курортах за межами України, тепер – концентрація в Буковелі. Окрім того, той українець, котрий раз на рік грівся десь на літніх пляжах поза межами України, цьогоріч теж “чекав”. А тепер – вузлик розв’язав. Січень – “мертвий місяць” для роботи у багатьох, ще й з тими локдаунами, “змучений” за рік українець поїхав витрачати зароблене. Все, як завжди у кризові чи перехідні часи: просто зростає прірва між тими , “хто хоче” і тими, хто “може”.