Жюрі відзначило постановку опери Бели Бартока «Замок Герцога Синя Борода в Баварській державній опері».
Львів’янці Оксані Линів у Берліні присвоїли нагороду «Найкраща диригентка 2020 року». Про це вона повідомила на своєй сторінці у Фейсбук, передає Твоє місто.
«20 нагород присвоїли найкращим колективам та особистостям на оперній сцені і поза нею. Особлива у своєму роді премія в Німеччині, присвячена виключно оперному мистецтву, яка присуджується публічно», – зазначила Оксана Линів.
За її словами, висококваліфіковане жюрі німецьких критиків очолив провідний музичний журналіст Німеччини Мануель Бруґ. Жюрі відзначило постановку Оксана Линів опери Бели Бартока «Замок Герцога Синя Борода в Баварській державній опері».

Зазначимо, що Оксана Линів народилася у Бродах на Львівщині в сім’ї музикантів. У 2004-му році Оксана Линів стала фіналісткою Міжнародного диригентського конкурсу імені Ґустава Малера в Німеччині. Тривалий час була помічником диригента Одеської опери. У Баварській державній опері працювала помічником генерального музичного директора цього оперного театру Кирила Петренка кілька сезонів поспіль. Батько диригентки – керівник народної хорової капели «Боян» м. Броди Ярослав Линів.
За підсумками 2015 року Оксану Линів визнали найкращою диригенткою Баварської державної опери у номінації «Класична музика». Паралельно вона працює як запрошений диригент у різних театрах Європи. Наступного року на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі вперше диригуватиме жінка – нею стане власне Оксана Линів.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини
Дякуємо!





























