«Чи можливо, щоб у країні з найродючішою землею та найпрацьовитішими людьми від голоду померли мільйони?» – Зеленська згадала про Голодомор

Дружина президента України Олена Зеленська пом’янула померлих від Голодомору в Україні.

Голодомор вона назвала навмисним винищенням українського народу, – повідомляє Про Львів.

“Кажуть, час лікує. Але не в цьому випадку. Роки, десятиріччя і навіть сторіччя не зможуть загоїти ті рани в серці України.

Чи можливо, щоб у країні з найродючішою землею та найпрацьовитішими людьми від голоду померли мільйони?! Від штучного голоду, навмисного винищення українського народу.

Ми не можемо нічого виправити. Але можемо пам’ятати. Та ніколи не дозволити цьому жахіттю повторитися.”

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!