“Ми гідні бути вільними” – предстоятель ПЦУ привітав з Днем Гідності та Свободи

540

Промислом Божим український народ сьогодні має духовну і державну незалежність, свою мову, віру, самобутню культуру, тисячолітні традиції, славну історію.

З такими словами звернувся предстоятель Православної церкви митрополит Епіфаній до українців у День Гідності та Свободи, передає Еспресо.TV.

“Ми гідні бути вільними! Адже свобода – це дар Господній. Промислом Божим український народ сьогодні має духовну і державну незалежність, свою мову, віру, самобутню культуру, тисячолітні традиції, славну історію. А найголовніше – ми вільні творити власне майбутнє. Недарма саме під таким гаслом відзначається цьогорічний День Свободи і Гідності у нашій державі”, – сказав митрополит.

Предстоятель наголосив, що з Божою допомогою ми долаємо перепони, ми захищаємо своє, дароване нам Господом.

“Не забудьмо подякувати нашим захисникам, які і в ці хвилини боронять нас від російського агресора, а також – нашим новітнім Героям, які віддали власні життя заради збереження нашої свободи, помолімося за їхніх рідних і близьких, що зазнали непоправних втрат. Нехай Господь захистить живих і упокоїть душі полеглих Героїв у Своїх Небесних оселях, нехай вічною буде їхня пам’ять!”, – додав Епіфаній.

Він також закликав берегти й укріплювати те, що здобуто такою дорогою ціною, а саме “нашу свободу й гідність”.