“Епіцентр” у Львові переформатовується в продуктовий супермаркет: фото

У Львові один з гіпермаркетів “Епіцентр” переформатовують у продуктовий супермаркет. Імовірно, це пов’язано з карантином вихідного дня, що діє в Україні й забороняє діяльність у вихідні бізнесу в цілій низці сфер.

Про переформатування гіпермаркету “Епіцентр” на вулиці Городоцькій у Львові розповів Андрій Федишин, передає 24 канал.

“Епіцентр” гіпертемпами стає продуктовим супермаркетом”, – повідомив користувач.

Одразу виникає питання, чи таке переформатування якось пов’язане з карантином вихідного дня. Адже в такий спосіб гіпермаркет міг би отримати законну можливість працювати у вихідні.

У коментарі 24 каналу в мережі пояснили: це рішення пов’язане з карантинними обмеженнями лише частково. Мовляв, ідея переформатування існувала ще з минулого року, а карантин лише пришвидшив ці процеси.

Також нам пояснили, що продуктова група в “Епіцентрі” присутня вже давно. Зокрема, на базі гіпермакетів мережі вже є продуктові супермаркети у Вінниці й Бучі.

“Надалі ми плануємо, що у всіх нових центрах, які будуть відкриватися, обов’язково буде фудмаркет. У маленьких містах у нас відкривається формат 4 – 6 тисяч квадратних метрів. Там не буде фудмаркету, а в повноцінних форматах – скрізь буде”, – розповіли в “Епіцентрі”.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!