«Що тут робить ця кончен@?» – Фреймут розповіла про інцидент з Притулою

Ведуча Оля Фреймут розповіла про складний період в житті.

Ольга Фреймут нещодавно перенесла коронавірус, що не завадило їй взяти участь у проекті Танці з зірками 2020, передає РБК-Україна.

Два ефіри вона танцювала у дворі будинку, а під час третього повернулася на головний паркет країни, причому наважилася посваритися з суворою і різкою Катериною Кухар. А під час четвертого прямого ефіру, який відбувся 20 вересня, Ольга зважилася на одкровення.

Ведуча розповіла про те, який рік у своєму житті вважає найскладнішим.

“Коли я вийшла заміж, мої конкурентки не змогли цього пробачити. Я ловила себе на думці, що вони мене прокляли”, – вважає ведуча.

Вона пішла з “Нового каналу”, де вела успішне і популярне шоу “Ревізор”, і перейшла на 1+1, де почала працювати над проектом “Інспектор Фреймут”.

“Ця була найбільша помилка мого життя, після якої я так і не відновилася. Коли я закохалася в Володю, прийшла на “Новий канал”, яким він керує, писали: “Фреймут провалила шоу “Оля”. Дійшло до того, Притула, моя друга телевізійна половинка, каже режисерові: “Що ця кончена тут робить?” – зі сльозами на очах згадує ведуча.

Апогеєм став інцидент в супермаркеті, коли на касі у Ольги запитали її прізвище. Тоді ведуча зрозуміла, що її перестали впізнавати. Ольга зізналася, що без телебачення вона ніяк.

Разом зі своїм партнером Іллею Падзіною Фреймут станцювала контемп і показала фото зі свого виступу на сторінці в Instagram.

“Друзі! Ми знову танцюємо для Вас. Цей танець – це мій біль, моє зізнання у слабкостях. Дуже хвилююся”, – зізналася Ольга.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!