Гурт «Без обмежень» покарали за проведення «секретного концерту» у Львові

6459

Зйомки кліпу та вуличний концерт гурту «Без обмежень» зібрав кілька сотень людей.

На організаторів зйомок кліпу гурту «Без обмежень», що відбувся 21 жовтня на центральних вулицях Львова, склали адміністративний протокол за порушення карантину. Цю інформацію підтвердила речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська, – пише ZAXID.NET.

Представники гурту знімали кліп на пісню «Моя земля», що присвячена 15-річному хлопцеві, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року. Після цього поблизу площі Міцкевича відбувся «секретний концерт», на якому зафіксували скупчення людей, хоча час і місце концерту організатори довго тримали у таємниці, аби якраз не створювати ажіотаж. Локації виступів розкривали фанатам поступово. Замість сцени у музикантів була машина.

За словами Світлани Добровольської, коли поліція зафіксувала скупчення людей, захід припинили. На організаторів заходу склали протокол за ст. 44.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил щодо карантину людей. Організаторам загрожує штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 до 34 тис, грн.

Зазначимо, що Львів занесений до помаранчевої епідеміологічної зони за рівнем поширення коронавірусу. Масові заходи тут дозволені лише за участі не більше 20 людей.