“Для нас ОПЗЖ – набагато більше, ніж опонент на виборах, це вороги України” – Петро Порошенко на Хортиці

935

При повному потуранні влади проросійські сили виношують реваншистські наміри і планують зайти у місцеві ради у південних та східних областях України.

Про це п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками на Хортиці у Запоріжжі, – пише Газета.юа.

“Можливо, не всі виборці розуміють – не хочу образити простих людей, але верхівка Опоплатформи – це недруги України, це п’ята російська колона. І на їхніх же каналах ви можете бачити, як вони плазують перед Путіним, руку йому цілують – у найлютішого ворога України”, – зауважує Порошенко.

Лідер “Європейської Солідарності” зазначив: “єдину проукраїнську політичну силу, парламентську опозицію, здатну боротися з Росією, ОПЗЖ остервеніло атакує, починаючи з мене особисто і всю нашу команду за наказом свого московського “верховного головнокомандувача”.

“Слуга народу” вже заявив про те, що вони будуть на сході формувати коаліцію з ОПЗЖ”, – нагадав Порошенко.

“Опитування громадської думки чітко демонструє, що “Європейська Солідарність” стане практично єдиною політичною силою, яка гарантовано проходить до Запорізької обласної і міської ради”, – зауважив лідер партії.

“Тому не змарнуйте свій голос, не дайте розпорошити його на будь-які інші політичні проекти. Бо ви думаєте, що ви не будете голосувати за них, а насправді ваш голос піде ОПЗЖ або “Слугам”. Ми є ядром, навколо якого гуртуються проєвропейські патріотичні сили в усіх областях сходу і півдня України. Так є в Харкові, в Одесі, так і в Запоріжжі – тут є наша потужна, сильна проукраїнська команда”, – зазначив п’ятий президент.

“Наші кандидати – це фахові управлінці, кандидати наук, аграрії, ветерани АТО, волонтери, громадські діячі, меценати, лікарі – і серед них немає клоунів”, – резюмував Порошенко.