“Страху не було ніякого, тому що я переконаний, є вічне життя” – Філарет про COVID-19

Ексочільник Української православної церкви Київського патріархату 91-річний Філарет розповів, як два тижні одужував від коронавірусу.

Про це патріарх Філарет сказав в ефірі одного з українських телеканалів, передає 24 канал.

“Два тижні лежав у реанімації. Але Господь допоміг побороти цю епідемію коронавірусу і, бачите, – ожив. Страху не було ніякого, тому що я знаю, переконаний, є вічне життя. І якщо Богу завгодно, щоб я закінчив земне життя – ну, я згідно з волею Божою перейду в інше”, – сказав він.

Філарет додав, що медицина в Україні перебуває у важкому стані, але люди повинні дякувати лікарям за те, що вони роблять “велике святе діло”.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!