Ольга Голубовська вкотре закликає носити маски і дотримуватися дистанції.
У госпіталях для хворих на COVID-19 менше шансів заразитися коронавірусом, ніж у гастрономі або різних моллах, де натовп народу ходить без засобів індивідуального захисту, передає ТСН.
Про це заявила відома інфекціоністка, докторка медичних наук Ольга Голубовська. Зокрема, вона на своїй сторінці в Facebook звернулася до скептиків: “Не вірите, не боїтеся, ваше право. Просто дайте шанс тим, хто боїться, обгрунтовано боїться захворіти, мінімізувати на це ризики”.
“Всім ковідоскептікам, яких, правда, поменшало в стрічці, хочу сказати таке – вам добре живеться… Ви не бачите, що відчувають пацієнти, які шукають собі ліжко з киснем. Ви не бачите, як працюють реаніматологи, тягаючи балони з киснем у відділення, де падає його тиск, тобто усі важкі пацієнти опиняються на волосинку від загибелі. Ви не бачите, як важкі виснажені хворі знімають з себе маску з киснем, щоб померти, водночас роблять це тихо, вночі, щоб ніхто не бачив… Як гинуть порівняно молоді люди, які вже одужують, від тромбозів… Важко, коли в одній родині помирають декілька людей… Водночас не завжди лише літні… Ви не бачите темпів роботи змученого персоналу, що не має ні хвилини спокою ні вдень, ні вночі… І таке було в багатьох країнах, розвинених і не дуже…”, – написала вона.
Голубовська наголошує, що немає різниці для нас усіх, що більшість хворіє легко.
“Невже не ясно, що у такій глобальній проблемі досить 20% і менше важких хворих, щоб ми всі були в колапсі? А разом з нами ви і ваші близькі теж у будь-який момент там можете опинитися”, – зазначає вона.
Лікарка вкотре закликає носити маски і дотримуватися дистанції.
“Поводьтесь, як потенційно інфіковані, бо ми всі вже в осередку інтенсивного передавання інфекції. Цим ви виявите повагу до груп ризику і полегшите роботу виснаженій системі охорони здоров’я. Пам’ятайте, що важкість захворювання дозозалежна. Не контактуйте з людьми, що мають респіраторні симптоми. Уникайте масових заходів”, – просить інфекціоністка.
Голубовська зазначає, що, на жаль, для подібних інфекцій з доби середньовіччя нічого не змінилося. “Тільки дистанціювання, роз’єднання і індивідуальний захист. До речі, і інфекція, викликана SARS-CoV у 2002 році, зникла за рік лише завдяки заходам контролю над захворюванням. Але і проблема, правда, була зовсім іншого масштабу. А ми робимо все для того, щоб вам допомогти. І просимо вас допомогти нам”, – резюмує лікарка.
Всем ковидоскептикам, которых, правда, несколько поменшало в ленте, хочу сказать следующее – вам хорошо живётся. Вы не…
Gepostet von Olga Golubovskaya am Montag, 12. Oktober 2020
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!