Учені з’ясували, що резус-фактор може впливати на стійкість до коронавірусу. Зокрема, частіше хворіють люди з негативним резус-фактором.
До такого висновку прийшли фахівці з Іспанії і Бразилії, провівши дослідження, яке опубліковано на порталі medRxiv. Вивчивши фактори, що викликають швидке поширення коронавірусу в 126 країнах, учені виявили , що зростання числа заражень по експоненті був характерний для держав, де проживає найбільша кількість людей з негативним резус-фактором, повідомляє Обозреватель.
До них відносяться Австралія, Австрія, Бразилія, Нова Зеландія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія і США. У цих країнах був відзначений “вибуховий” характер поширення COVID-19.
Крім того, наголошується в дослідженні, для людей всіх груп крові з негативним резус-фактором характерно більш швидке зараження коронавірусом. Також у них вищиц ризик розвитку серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань, що може ускладнити перебіг захворювання.
Український імунолог Олег Назар заявив, що колективний імунітет від коронавірусу у людства сформується через 3-5 років, а не за рік-півтора, як повідомлялося раніше.
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!