МОЗ пояснило, чи буде закривати храми на карантин

1239

Очільник МОЗ каже, що сам ходить до церкви та не раз спостерігає за недотриманням правил карантину там.
Фото: pravlife.org

ФОТО: PRAVLIFE.ORG

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що у Міністерстві охорони здоров`я не планують забороняти відвідувати церкви під час адаптивного карантину. Однак під час богослужінь потрібно краще стежити за виконанням епідеміологічних правил. Про це він повідомив під час під час брифінгу у Львові сьогодні, 6 серпня, – пише Твоє місто.

«Я навіть не знаю, як це коментувати. Яке закриття церков? Це вже хтось щось самостійно придумав… Звинувачень на адресу церков я ніколи не робив. У висновках епідеміологічних розслідувань зазначено, що посилення розповсюдження коронавірусу відбувається за рахунок транспорту. В деяких районах ми фіксуємо, що це відбувається під час богослужінь», – каже він.

Очільник МОЗ додає, що сам ходить до церкви та не раз спостерігає за недотриманням правил карантину там.

Нагадаємо, що раніше під час під час традиційної селекторної наради під головуванням президента України очільник МОЗ повідомив, що головною причиною зростання кількості хворих на Заході є богослужіння. Водночас Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій публічно відреагувала на звинувачення міністра охорони здоров’я.