«Два паралельні життя… Вони там, з масками під носом і ми тут, у лікарні» – заступниця голови МОЗ вражена поведінкою українців під час карантину

Заступниця голови МОЗ Ірина Микичак розповіла, як їй телефонують і лікарі, і пацієнти у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Пацієнти просять допомогти врятувати рідних, лікарі вражені невідповідальним ставленням до карантину.

Про це Микичак написала у своєму Facebook, – повідомляє Про Львів.

“Ірино Володимирівно…Благаю Вас про допомогу для моїх батьків. Моя мамочка в реанімації, її підключають до ШВЛ. Татко трохи краще… Якщо ще щось можна зробити, благаю про допомогу!!! Я не можу їх втратити. Господи, я готова для них небо прихилити…”

Моє серце рветься від болю. Знаю, що мої друзі-лікарі роблять все можливе і неможливе…

Але вже понад 260 людей на Львівшині пішло з життя через підступний вірус…

Найбільше серед усіх областей…

Серед них знайомі, колеги лікарі…

Вже майже 1000 хворих медиків-це ще один антирекорд області.

Кожного дня мені пишуть і дзвонять, просять допомоги. Не спрацьовує ланцюжок сімейний лікар-екстрена допомога-спеціалізований ковідний-стаціонар…Львів’яни не мають інформації, маршрути пацієнтів не розроблені і не працюють.

Сьогодні розмовляю із зав.реанімацією однієї з наших львівських лікарень. Цитую майже дослівно: “Шаленію, від того, що відбувається. Два паралельні життя. Вони, там безтурботні веселі люди. З масками під носом і на бороді, яким розваги і подорожі важливі. І ми тут, у лікарні, тут, де наше Бергамо. Де стало значно більше важких пацієнтів, які пізно звертаються до лікарів. А пневмонії зараз інші, агресивніші і важчі, ніж це було на початках. Первинка не дає ради, а ми тут на межі…”
Шановні керівники Львівщини, зараз не до ґонорів і образ. Почуйте поради, адже фахівці МОЗ і ЦГЗ були, ретельно пропрацювали з департаментом ОЗ і готові допомагати по кожній проблемі. Можна зробити усі лікарні області ковідними, але досвід лікування є лише у кількох стаціонарах. Їх людський ресурс треба берегти і посилювати.

Вкрай важливо працювати з сімейними лікарями- налагодьте чітку взаємодію і координацію між медзакладами.

Організуйте ефективну роботу кол-центру з питань covid.

Інформуйте людей, розказуйте, пояснюйте, вчіть

Контролюйте роботу транспорту, торгових центрів і т.д.

Вимагайте дотримуватись простих правил інфекційної безпеки-бо нам з цим вірусом жити до появи вакцини.

І нарешті усім: ми подолаємо хворобу лише спільними зусиллями: маски-дистанція-чисті руки. А захворів – звертайся до сімейного лікаря.

Сьогодні не до жартів – біда чатує біля кожного з нас.

Хтось сумнівається, відчуває себе експертом- рекомендую волонтером в лікарню. Зразу прозрієте…

Дякую Igor Bernyk за діаграми і ретельний аналіз, який знаходиш сили зробити, незважаючи на щоденну вахту в інфекційному стаціонарі”

"Ірино Володимирівно…Благаю Вас про допомогу для моїх батьків. Моя мамочка в реанімації, її підключають до ШВЛ. Татко…

Gepostet von Iryna Mykychak am Samstag, 1. August 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!