Тимошенко прокоментувала публікацію нібито розмови Порошенка з Путіним

6220

Справжню ціну патріотичної риторики Петра Порошенка українці вже давно зрозуміли. Й оприлюднення його розмов з Володимиром Путіним може шокувати хіба що дрібницями, хоча й показовими. Прикро, коли й теперішня влада йде тим самим шляхом.

Про це заявила голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne, передає Апостроф.

“Мабуть, когось у країні це шокувало. Але для мене це, звісно, не стало ані шоком, ані відкриттям. Бо ми знаємо не лише слова, а й дії Порошенка. І розуміємо, що так звана героїчна риторика п’ятого президента – це фейк. І я не один раз казала, що уся його політика – це суцільний фейк”, – наголосила Тимошенко.

Вона зауважила, що державу принижує “торг та базар, коли президент країни направо й наліво здає інтереси країни”.

“І найгірше, коли ці розміни, договорняки, обміни – усі ці фривольні речі відбуваються за рахунок зради національних інтересів України, за рахунок здачі інтересів кожного українця. І прикро, якщо нинішня влада діє так само”, – обурилася лідер партії.

Тимошенко наголосила, що зі зміною президента в країні не відбулося реальної зміни влади.

“З-за куліс, з-за меж України ляльководять як Порошенком, так і Зеленським і просто йде спадкоємність цієї влади та політики. Усе, що було за часів п’ятого президента, продовжується і зараз”, – наголосила Тимошенко.

Лідер “Батьківщини” переконана – сьогодні потрібно докорінно міняти всю міжнародну політику країни.

“Україні потрібен реальний економічний патріотизм, захист прав та інтересів наших громадян, наших ресурсів, наших національних інтересів, права нашої держави на самостійний розвиток”, – зазначила Тимошенко.