Вони почали нас боятися, – Петро Порошенко про рішення суду

1037

За підсумками засідання суду, який відмовився обрати запобіжний захід п’ятому президенту України, Петро Порошенко заявив, що влада почала боятися

Про це він сказав після засідання суду, передає Еспресо.TV.

“Навіть Печерський суд нікчемне подання Офісу генпрокуратури, яке писалося в Офісі на Банковій, прийняв рішення залишити без розгляду і повернути назад. І це зробили Ви – хто не залишився байдужим… і третій день під спекою, під грозою був тут на площі перед Печерським судом, бо так захищається демократія в країні. Так і тут захищається наш європейський вибір. Бо так і тут захищаються від політичних переслідувань наші волонтери, наші добровольці, наші ветерани, наші державники, наші військові, які теж потребують захисту, наші журналісти, які потребують захисту від наступу на свободу слова. Ми віримо в нашу перемогу, бо правда з нами. Але сьогодні ми досягли ще одного важливого результату – ми не просто перемогли, вони почали нас боятися. І проблема не тільки, що вони відчувають себе загнаними в кут, ми нікого в кут не заганяємо. Ми дуже любимо Україну. А проблема в тому, що їхня камарилья перестає виконувати злочинні накази про переслідування опозицій. І ще одна важлива новина – вся країна і весь світ побачили, хто справжня опозиція в державі, кого боїться влада і хто здатен захистити інтереси держави – це “Європейська солідарність”, – сказав Порошенко.

Він додав, що “Європейська солідарність” прийняла рішення не йти сьогодні на Банкову, але це не означає відмову від такої форми захисту національного демократичного українського інтересу.

“Ми всі себе позиціонували як “порохоботи” і зробили це слово вже таким, якого бояться наші вороги, але ми кажемо, що тут “порохобрати” і “порохосестри” – це вже новый рівень наших відносин. Це наша потужна команда, яка захистить країну від зеленої плесені”, – сказав Порошенко.