Голова ЛОДА вимагає ресторани та фітнес-центри у Львові припинити роботу

766

Козицький звернувся з відкритим листом до Садового
Голова Львівської ОДА Максим Козицький вимагає скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС та заборонити у місті діяльність закладів громадського харчування, фітнес-центрів та спортзалів. З відповідним листом голова ЛОДА звернувся до міського голови Львова, – пише zaxid.net.

Голова ЛОДА вважає, що міська комісія ТЕБ і НС 24 червня дозволила роботу закладів громадського харчування, фітнес-центрів та спортивних залів з кількістю відвідувачів до 10 осіб усупереч постанові КМУ від 20.05.2020 №392 та рішенню обласної комісії ТЕБ і НС від 22 червня. А таке рішення може приймати лише регіональна комісія з питань ТЕБ і НС.

«Доводжу до Вашого відома, що рішення про послаблення карантинних заходів приймається на підставі подання головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації. Проте, подання на послаблення карантинних заходів, тим більше послаблення заходів у місті Львові, не було», – йдеться у листі Максима Козицького до Андрія Садового, опублікованому офіційним сайтом ЛОДА у п’ятницю, 3 липня.

Відтак голова ЛОДА вимагає невідкладно скликати позачергове засідання міської комісії ТЕБ і НС та привести її рішення до вимог постанови КМУ та рішення обласної комісії, тобто, заборонити у місті діяльність ресторанів, фітнес-центрів та спортзалів.

Приблизно через годину після публікації відкритий лист голови ЛОДА до мера Львова зник з офіційного сайту ЛОДА. Зараз ми намагаємось з’ясувати причину такої ситуації.

Нагадаємо, уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 липня, однак право послаблювати чи посилювати обмеження передав місцевій владі. Рішенням обласної комісії ТЕБ і НС від 22 червня карантин на Львівщині продовжили до 30 червня, а згодом до 7 липня. Наразі в області офіційно дозволили послаблення лише щодо відновлення роботи громадського транспорту.