51-річна жінка зі Львова з підтвердженим СOVID-19 вижила після 33 днів на апараті ШВЛ

10 червня у Львівській обласній клінічній лікарні медикам вдалось від’єднати 51-річну пацієнтку від апарату штучної вентиляції легень. До нього жінка була підключена 33 доби. Наразі пацієнтка дихає самостійно.

Апарат штучної вентиляції легень RV200

Про це розповів у коментарі кореспондентці 032.ua завідувач відділення інтенсивної терапії та реанімації Віктор Токарєв. За його словами, жінку госпіталізували до лікарні 28 квітня. На другу добу підтвердили діагноз СOVID-19 та пневмонію. Розпочали лікування, але стан її не покращився. Пацієнтку перевели у відділення реанімації. Стабілізувати її самопочуття не вдалося, тому під’єднали до апарату штучної вентиляції легень.

“Впродовж двох тижнів стан жінки був критичний. З часом стабілізувався. Вона довго була підключена до апарату ШВЛ. Через 33 дні вдалося від’єднати від апарату. Наразі вона у важкому стані, є ураження легень. При цьому, вже у свідомості та дихає самостійно. Жінку ще чекає довготривале лікування”, – додав Віктор Токарєв.

Зазначимо, станом на ранок 11 червня у Львівській області підтверджених 2289 випадки інфікування коронавірусом. З них – 80 людей померли та 557 пацієнтів одужали. Через високі показники захворюваності на коронавірусну хворобу в області, госпіталізованих та померлих обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення відкласти наступний етап послаблення карантину до 12 червня.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини