Ексголову ЛОДА Маркіяна Мальского підозрюють у незаконному виділенні землі курорту

Прокурорка Львівщини Ірина Діденко підписала повідомлення про підозру ексочільнику Львівської ОДА Маркіяну Мальському через незаконне виділення частини землі курорту «Едем Резорт».

Зокрема, за інформацією головної прокурорки Львівщини Ірини Діденко, минулоріч посадовець видав розпорядження, яким передав у власність товариству ТОВ «Узлісся» земельну ділянку площею понад 15 га, яка розташована за межами населеного пункту с. Стрілки на території Бібрської міської ради Перемишлянського району. Її він передав для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за ціною 7 231 071 грн, передає Львівський портал.

«На цій ділянці насправді розміщується проточне озеро понад 9 га та прибережна захисна смуга. Вони, відповідно до чинного законодавства, не підлягають відчуженню з державної власності», – написала на своїй сторінці у Facebook Ірина Діденко.

Підписала повідомлення про підозру ексочільнику ЛОДАЗвинувачення полягає у службовій недбалості, що спричинила тяжкі…

Gepostet von Iryna Didenko am Dienstag, 9. Juni 2020

Наразі у прокуратурі готують позов до суду щодо повернення землі та озера у власність держави.

Ірина Діденко не вказала ім’я колишнього голови Львівської ОДА. Втім, як стало відомо Львівському порталу, мова йде про Маркіяна Мальського. Розпорядження про передачу земель ТОВ «Узлісся» він видав 7 серпня 2019 року.

Нагадаємо, Маркіян Мальський був головою ЛОДА з 5 липня до 24 грудня 2019 року.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини