Президент Зеленський пояснив причину, чому Авакова не відправляють у відставку

1783
epa08066079 Ukrainian Internal minister Arsen Avakov speaks about the results of an investigate in the murder of journalist Pavel Sheremet in 2016, during a press-conference in the Ministry of Internal Affairs in Kiev, Ukraine, 12 December 2019. Five people are suspected of involvement in the murder of journalist Pavel Sheremet in the summer of 2016. EPA-EFE/STEPAN FRANKO

Президент вважає, що гучні справи мають бути доведені до кінця

Президент України Володимир Зеленський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повинен довести до кінця розслідування вбивства Павла Шеремета, – пише Главком.

Про це він сказав під час зустрічі з журналістами 6 червня у Заліссі.

Президент каже, що розуміє протести, але переконаний, що міністр повинен довести до кінця гучні справи за які відповідає.

«Я розумію через що страйк. Я чесно відповідав на це питання, якщо людина взялася за якусь сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести і не повинна її кидати. Якраз, я боявся, щоб через звільнення Рябошапки у нас не виникло питань із справою Гандзюк. Вона продовжилась ця справа і я думаю, що її доведуть до кінця і замовників буде посаджено за ґрати. Така сама ситуація з паном Арсеном Борисовичем. Я вважаю, що він повинен закінчити справу Шеремета. Для суспільства він стейкхолдер цієї ситуації, він повинен її довести до кінця», – сказав Зеленський.