Трюдо виступив проти повернення Росії до G7 через Україну

243

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що його країна виступає проти повернення Російської Федерації до “Великої сімки” з ініціативи президента США Дональда Трампа.

Джастин Трюдо назвал национальной трагедией Канады авиакатастрофу ...

Як повідомляє Reuters, канадський лідер нагадав, що Москва продовжує ігнорувати міжнародне право та окупувала чужу територію, передає Обозреватель.

“Росія була виключена з “Великої сімки” після того, як вона вторглася до Криму кілька років тому. І через її тривалу неповагу до міжнародних правил і норм, виставлену напоказ, вона залишається за межами G7 і буде залишатися поза нею”, – сказав Трюдо.

Відповідаючи на питання про те, чи візьме він участь у саміті “Великої сімки”, якщо приїде президент Росії Володимир Путін, прем’єр-міністр Канади не відповів, зазначивши, що багато дискусій перед зустріччю ще тривають.

Крім того, Трюдо додав, що група G20, куди також входить Росія, – це об’єднання, де присутні країни, “з якими у нас не завжди гарні відносини”.

“Велика сімка” завжди була місцем для відвертих бесід із союзниками і друзями, які так багато діляться. Це, безумовно, те, що я сподіваюся продовжувати бачити”, – підсумував політик.