У Львові та області знову не послабили карантинні умови

134

Карантин продовжили до п’ятниці, 5 червня.
Фото: Роман Балук

ФОТО: РОМАН БАЛУК

На Львівщині не дозволили послабити карантин через велику кількість хворих на коронавірус. Про це за підсумками засідання обласної комісії ТЕБ і НС повідомив заступник голови ЛОДА Тарас Грень, – пише Твоє місто.

Натомість міську комісію зобов’язали напрацювати механізм щодо подальших дій. Заступник голови ОДА каже, що один показник міста Львова не дозволяє послабити карантин, оскільки це чітко прописано у постанові Міністерства охорони здоров’я.

Карантин продовжили до п’ятниці, 5 червня. Тоді обіцяють знову провести засідання комісії ТЕБ і НС.

«Якщо брати область без Львова, то показник кількості хворих на 100 тисяч населення становить тільки 7 із 12-ти допустимих», – каже Тарас Грень.

За його словами, законодавчо не можна послабити карантин лише у регіоні, або лише у місті. Рішення приймають спільно для всієї області.

Нагадаємо, що карантин в Україні через пандемію Covid-19 запровадили 12 березня. 11 травня карантин послабили, зокрема у Львові дозволили відкрити парки, сквери та літні майданчики ресторанів. А з 12 травня відкрили перукарні та салони краси. 15 травня в місті дозволили роботу візових центрів та магазинів з одягом, білизною, взуттям, а також продовольчих ринків.

Додамо, що у МОЗ назвали етапи та критерії виходу з карантину, а наступні послаблення заплановані на 1, 10 і 21 червня. Втім через адаптивний карантин рішення про послаблення приймають на місцях.

Станом на 1 червня на Львівщині на коронавірус захворіли 1700 людей, із яких 57 – померли, 451 пацієнт одужав.