У НАН України заявили, що пік коронаврусу вже минув

коронавірус

Керівник робочої групи Національної академії наук України з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу, Ігор Бровченко заявив, що країна подолала пік поширення коронавірусу.

Про це він сказав під час брифінгу 28 травня, передає ТСН.

Науковець каже, що Україна вже подолала “фазу плато” і вдалося уникнути різкого зростання.

“Ми називаємо піком максимальне значення, його не можна уникнути. Якщо у нас немає піку, то ми маємо нескінченність зростання. Якщо розуміти пік як різке зростання, а потім спадання, то звичайно можна сказати, що ми його уникнули, але ми не уникли максимуму. У нас була фаза плато, вона тривала близько двох тижнів, і ми цю фазу плато подолали. Це плато з точки зору математики і було пік.” – каже Ігор Бровченко.

Раніше ВООЗ заявила, що новим епіцентром поширення інфекції стали Північна та Південна Америка. У Всесвітній організації охорони здоров’я переймаються, що світ може сколихнути раптова друга хвиля коронавірусу.

Протягом минулої доби, 27 травня, в Україні виявили 477 нових випадків зараження коронавірусом, що значно більше, аніж за попередні дні. Таким чином загальна кількість виявлених випадків зараження за весь період епідемії в Україні становить 22 382 випадки.