Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв, що на наступному засіданні Кабінету міністрів буде розглядатися питання пом’якшення умов карантину.
Прем’єр також натякнув, що ресторан нардепа Миколи Тищенка “Велюр”, який потрапив у скандал, не є винятком і повинен дотримуватися вимог закону. Подробицями він поділився ввечері в середу, 29 квітня, на своїй сторінці у Facebook, передає Обозреватель.
“Карантин не триватиме вічно. Україна вчасно в нього зайшла та вчасно з нього вийде. Кожен етап зняття обмежень передбачає відкриття закладів із чіткими вимогами до дотримання санітарних норм. На наступному засіданні плануємо розглянути низку рішень щодо зменшення карантину”, – розповів Шмигаль.
За словами прем’єра, він доручив міністерствам і відомствам розробити критерії для безпечної роботи об’єктів, які поступово відкриватимуться.
“Адже ми повинні не просто відкрити магазини, перукарні й кафе, а створити умови, за яких перебування там людей не загрожуватиме новим спалахом хвороби”, – пояснив Шмигаль.
Прем’єр підкреслив, що уряд не забуває про громадян і бізнес.
“Ми вже почали виплати одноразової допомоги пенсіонерам та іншим незахищеним верствам населення, а також збільшили виплати допомоги із тимчасового безробіття. Додатково уряд схвалив виділення коштів із Фонду боротьби з COVID-19 для надання допомоги на дітей ФОП першої і другої групи”, – поділився він.
“Хочу акцентувати, що ми не зупиняли всю економіку. Найбільші обмеження стосуються галузі харчування та роздрібної торгівлі. Вважаю, що в цій сфері не повинно бути обраних. Правила для всіх однакові”, – резюмував Шмигаль.
🗓 Карантин не буде тривати вічно. Україна вчасно в нього зайшла та вчасно з нього вийде. Кожен етап зняття обмежень…
Gepostet von Денис Шмигаль am Mittwoch, 29. April 2020
Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇
☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr
А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!