У Києво-Печерській Лаврі коронавірусом заразилися усі священники

Усі священники, які перебували на території Києво-Печерської Лаври, заразилися коронавірусом

Про це заявив глава інформаційно-просвітницького управління Української православної церкви Московського патріархату митрополит Климент, – повідомляє Еспресо.

За його словами, у Києво-Печерській Лаврі, коронавірусом заразилися усі священики. Також захворіли монахи, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври – загалом близько 150-200 чоловік.

За словами Климента, зараз вже більшість хворих йдуть на поправку. Померли від коронавірусу троє осіб.

“У Києво-Печерській Лаврі вже три тижні діє карантин – його запровадили 5 квітня після виявлення перших хворих. 12 квітня в Олександрівську лікарню Києва був госпіталізований настоятель лаври митрополит Павло. Зараз його вже виписали з лікарні, він здоровий”,-  сказав Климент.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!