У Львові виявили коронавірус у водійки трамваю

3495

У Львові за допомогою експрес-тестів виявили два нові випадки захворювання на коронавірус. Один з них – у водійки трамваю, яка сьогодні вийшла на роботу.

Коронавірус в Україні - у Львові коронавірус виявили у водія ...
Про це у Facebook повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає Діло.

«Є два випадки позитивних результатів експрес-тестів на коронавірус у Львові. ВАЖЛИВО – це результати саме експрес-тестів. Ми почали їх масово застосовувати в комунальних установах серед працівників, що вимушено контактують з великою кількістю людей. Аналізи відправлені на ПЛР-діагностику для остаточного підтвердження», – написав Садовий.

Перший випадок виявлено в пацієнтки 5-ї лікарні (1965 р.н.), яка 25 березня поступила з пневмонією. Всі пацієнти та лікарі, які контактували з нею, зараз обстежуються та ізольовані в приміщенні лікарні.

Другий випадок – водійка трамваю (1970 р.н.). В неї жодних симптомів, взяли матеріал для ПЛР-тесту. Жінку відправлять додому для обсервації під контроль сімейного лікаря. Трамвай зняли з маршруту. Тестують всіх водіїв.

Додамо, від 30 березня у Львові експрес-тестами тестуватимуть на коронавірус водіїв громадського транспорту, медиків, а також соціальних працівників.