“Слуга” про Сівоху: “Людина не розуміє, що відбувається в країні”

1150

Скандального радника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Сівоху треба звільнити.

Про це сказав народний депутат від “Слуги народу” Єгор Чернєв. Він розкритикував заяви Сівохи про “внутрішній конфлікт”, – пише Газета.юа.

“Сівохо в одному реченні поєднав дві абсолютно недержавницькі позиції щодо “внутрішнього конфлікту” і нібито того, що нас “з внутрішнім конфліктом не можуть взяти до НАТО”.

Жоден документ НАТО не містить інформації чи посилання про те, що країна, де тривають військові дії, не може стати членом Альянсу. Більше того, навіть генсек НАТО постійно наголошує на тому, що єдиною перепоною на шляху до членства в Альянсі для України є швидкість проведення реформ.

Кожного року ми виконуємо національні програми під егідою комісії Україна-НАТО. Там дуже багато вимог. Саме їх виконання і проведення реформ є запорукою нашого членства в НАТО, але аж ніяк не “внутрішні військові конфлікти”, про які каже Сергій Сівохо, які внутрішніми насправді не є”, – сказав “слуга народу” в інтерв’ю “Сьогодні”

“Людина, яка не розуміє, що відбувається в країні, не може представляти ані РНБО, ані будь-який інший орган державної влади”, – додав нардеп.