Ветерани полку “Азов” виштовхали Сергія Сівохо з його власної презентації (відео)

1916

Під час презентації Національної платформи примирення і єдності в Києві активісти Нацкорпусу штовхнули радника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Сивохо. Той упав на підлогу.

Пише: Gazeta.ua

Сварка розгорілася, бо Сивохо назвав війну на Донбасі внутрішнім конфліктом.

“Про що ви говорите! Влада повинна захищати українців. Зеленський і військові повинні захищати цю територію не шляхом компромісів. Багато у вас пропозицій, але я не бачу, як ви збираєтеся шукати консенсус з військовими, які поховали своїх друзів, батьків, синів? Територію України треба відвойовувати”, – висловив свої претензії один з активістів.

Сивохо натомість пояснив, що він мав на увазі під внутрішнім конфліктом: “Як відомо, у нас іде гібридна війна. Один із способів ведення війни – це ініціація внутрішнього конфлікту і підтримка його Російською Федерацією. Які ще питання?”

Коли радник серетаря РНБО намагався вийти із зали, у натовпі виникла тиснява. Один із активістів штовхнув Сивохо у спину. Тому допомогли піднятися та під руки вивели з приміщення.

Правоохоронці уже затримали й доставили до Печерського управління поліції 15 найактивніших осіб. Решту розшукують. Усім загрожує кримінальна відповідальність за хуліганство.

Затримання під КВЦ Парковий

Gepostet von Yan Dobronosov am Donnerstag, 12. März 2020